Transport

Oferta Ogólna na organizację transportu międzynarodowego/krajowego

Marka Wędzikowski jest obecna na polskim rynku usług transportowo-spedycyjnych od 2001 roku, jednak korzenie Grupy Wędzikowski sięgają znacznie dalej.

Grupa Wędzikowski zatrudnia obecnie 50 osób. Lata doświadczeń w organizowaniu przewozów drogowych ugruntowały firmę na pozycji solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Drobnica, przewozy całopojazdowe, tranzyt po Europie lub przez Polskę, organizacja drogowych przewozów kombinowanych, dystrybucja towarów w ramach ogólnokrajowego systemu oraz pełne spektrum usług magazynowych - nie ma zadania, którego grupa naszych ekspertów nie jest w stanie zrealizować.

Grupa Wędzikowski dysponuję liczbą 40 zestawów 13,6 LDM z przewagą specjalistycznych naczep typu "coilmulde" o ładowności do 27t. Elastyczne podejście do Naszych Klientów pozwala rozwiązywać wszystkie ich problemy, a nacisk na ciągły rozwój skutkuje stałym rozbudowywaniem i unowocześnianiem naszej floty. Ciągły monitoring GPS wszystkich pojazdów zapewnia bezpieczeństwo i terminowość realizacji wszystkich zleceń.

Wszystko to pozwala nam stale wychodzić naprzeciw wymaganiom Naszych Klientów

Powyższa wizytówka przedstawia jedynie ogólny zarys działalności Grupy Wędzikowski w Polsce. W razie zainteresowania naszą ofertą proponujemy rozmowę lub bezpośrednie spotkanie z naszymi konsultantami.

Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje spełnią Państwa oczekiwania i liczymy ma długotrwałą i owocną współpracę.